25. 11. 2020 06:00 | TASMÁNIA/tvnoviny.sk, lm

VIDEO Malá hrdinka. Dievča zachránilo zaseknutého žraloka holými rukami

Rodina sa vybrala na prechádzku na pláži Kingston Beach v Hobarte, keď si školáčka v skalách všimla zakliesneného žraloka.

Malá hrdinka. Dievča zachránilo zaseknutého žraloka holými rukami
Malá hrdinka. Dievča zachránilo zaseknutého žraloka holými rukami Foto: YouTube / Road Trip Dubai

Malá záchrankyňa. Obrovskú milovníčku zvierat v sebe nezaprela len jedenásťročná Billie Rea z tasmánskeho Hobartu, keď sa jej podarilo holými rukami zachrániť zakliesneného žraloka. Záchrannú akciu nakrútila na video jej mama Abby, ktorá bola s Billie a jej bratom Flinom na prechádzke, píše Daily Mail.

Rodina sa vybrala na prechádzku na pláži Kingston Beach v Hobarte, keď si školáčka v skalách všimla zakliesneného žraloka. „Bez toho, aby niečo povedala a bez akéhokoľvek zaváhania zišla dole ku skalám a vybrala z nich žraloka,“ uviedla Billina mama, ktorá priznala, že je hrdá na svoju dcéru a jej lásku k zvieratám.

Sčasti ju k nej viedla práve matka Abby, ktorá pracuje v oblasti obnovy prírody a Billie ju "vypestovala" v škole, kde bola učiteľkou vedená k tomu, aby zvieratá chránila a pomáhala im. Podľa matky školáčka veľmi často nosí domov osirelé či zranené zvieratá, o ktoré sa následne stará, aby ich neskôr mohla vypustiť späť do voľnej prírody.

Zdroj: YouTube/Road Trip Dubai

Komentáre ( 0)

 


Už ste čítali?