30. 12. 2020 06:00 | BRATISLAVA/tvnoviny.sk

Utajili celé tehotenstvo! Muž prekvapil na Vianoce rodinu s bábätkom

Reakcia starých rodičov sa stala virálnou.

Prekvapení starí rodičia.
Prekvapení starí rodičia. Foto: TicToc / mcshaneamanda

Pozitívny tehotenský test či dupačky sú pomerne častým vianočným darčekom. Budúci rodičia touto formou oznamujú na Božie narodenie svojim blízkym radostnú správu, že sa aj oni stanú rodičmi. Istý muž však neprekvapil svojich starých rodičov iba informáciou, že sa stane otcom, ale rovno batoľaťom v prenosnom vajíčku, píše portál mirror.uk.

Celá situácia a moment prekvapenia sú zachytené na dvoch videách, ktoré dala na sociálnu sieť Amanda McShane, mama dieťatka. Ukazuje, ako nadšený otec Zach nesie do domu a následne do jedálne, kde jeho rodina sedí, novorodeného syna. Na videu, ktoré sa stalo okamžite virálnym a videlo ho vyše 20-miliónov ľudí, je vidieť aj podarenú reakciu starých rodičov, ktorí nerozumejú, ako je to možné.

„Niečo som vám priniesol," hovorí Zach. „Odkiaľ si to vzal?" čuduje sa dedko. „Panebože, to je tvoje?" reaguje okamžite babka. Dvojica zostane úplne ohromená. Až keď Amanda potvrdí, že je to naozaj ich syn, obaja sa začnú tešiť, babička kričí od radosti a objíma ho. Pár dokázal utajiť celé tehotenstvo.

Prvé video s príchodom páru so synom:

@mcshaneamanda

So we had a baby and he didn’t tell anyone... Remainder of the video in the next post! #baby #surprisebaby #surprise #georgiagrown #funny #funnyvideo

♬ original sound - Amanda McShane

Druhé video zachytávajúce reakciu starých rodičov:

@mcshaneamanda

Part two of the surprise baby! #whoareyou #baby #surprisebaby #georgia #babylove #funny #funnygrandma

♬ original sound - Amanda McShane

Komentáre ( 0)

 


Už ste čítali?