22. 01. 2021 12:30 | WASHINGTON/jh

Melania už má toho dosť. Video, kde nechala Trumpa stáť samého, je hitom na internete

Po príchode na Floridu sa nenechala fotografovať a sama odišla do auta.

Donald Trump s manželkou Melaniou po príchode na Floridu
Donald Trump s manželkou Melaniou po príchode na Floridu Foto: TASR/AP

Posledný let vládnym špeciálom a posledné minúty prezidentovania. Takto zachytili novinári bývalého prezidenta USA Donalda Trumpa s manželkou, keď prileteli na Floridu po tom, čo sa nezúčastnili na inaugurácii. Zdá sa, že Melania (50) má už toho dosť byť neustále na očiach verejnosti. Keď už jej manžel nie je prezidentom, potrebuje prestávku.

Nezabudnuteľné prešľapy Donalda Trumpa: Ten prvý prišiel už na inauguračnom plese

V lietadle Air Force One sa prezliekla z čierneho kostýmu do pohodlných farebných šiat a vysoké opätky vymenila za nízke balerínky. Keď spoločne s manželom vystúpili z lietadla, už nerozdávala nekonečné úsmevy. S kamennou tvárou nechala trápne Donalda Trumpa samého stáť pred fotografmi. Ona zatiaľ odišla sama do auta, ktoré ich neskôr odviezlo do luxusného rezortu Mar-a-Lago.

 

Na videu, ktoré sa zatiaľ stalo na internete virálnym, je vidieť, ako Trump niečo zamrmlal a mierne pokrútil hlavou. Zrejme nebol spokojný so správaním svojej manželky.

Niektorí na sociálnych stránkach špekulujú o tom, že sa medzi nimi blíži k rozvodu. Našli sa aj komentáre, ktoré manželke bývalého prezidenta fandia s tým, že zrejme má už po krk predstierania a neustáleho hrania sa na dokonalý pár, uviedol Daily Mail.


Komentáre ( 0)

 


Už ste čítali?